{{ productAwardLocalized.Quote }}

Revolt 0

2021

€ 1.649

{{partnumber.supplementaryGroup.introText}} {{partnumber.supplementaryGroup.urlLabel}}

{{partnumbersByColor()[0].description}}{{partnumbersByColor()[0].globalFrameSize}}

{{partnumbersByColor()[0].priceToFormat}}

{{partnumbersByColor()[0].stock.Label}}

Wordt verstuurd vanuit ons distributiecentrum en kan worden opgehaald over ongeveer 10 werkdagen.

Expected in our warehouse rond {{partnumber.stock.DateExpectedToFormat}} and shipped in ongeveer 1 week{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks}}-{{partnumber.stock.DateExpectedToWeeks + 1}} weken

Wat is mijn maat?

Delen
Meer dan de helft van alle wegen op de wereld zijn onverhard en dat biedt oneindig veel mogelijkheden voor avonturen op gravel, zand en landschappelijk fraaie weggetjes binnendoor. Deze lichtgewicht aluminium allrounder is de perfecte manier om wegen te verkennen waar je altijd aan dacht, maar die je nooit hebt gereden.

Het concept 'gravelrijden' heeft een verschillende betekenis voor verschillende mensen. Maar of je nu rijdt op zandpaden, trails, gravelwegen of een mix van dat alles, de uitdagingen zijn hetzelfde. Je wilt een fiets die zweeft over de ondergrond, die je onder controle kunt houden en die comfortabel blijft aanvoelen tijdens lange dagen in het zadel. De nieuwe Revolt voldoet aan al die criteria. Hij heeft een lichtgewicht ALUXX aluminium frame en composite voorvork die allebei zijn ontwikkeld om een perfecte balans te bieden tussen stijfheid (voor efficiëntie) en verticale flexibiliteit (voor comfort en controle). De fiets is voorzien van geïntegreerde componenten zoals een D-Fuse zadelpen en Contact XR D-Fuse stuur om schokken en trillingen van het wegdek te absorberen. Het frame is voorzien van geïntegreerde schijfremmen en heeft voldoende ruimte voor bredere banden tot maximaal 45c. Ten slotte kan de Revolt worden uitgebreid dankzij een aantal ingebouwde uitrustingskenmerken zoals montagepunten voor een X-Defender onderbuisbeschermer en smart-mount systeem, voor montage van dragers en accessoires om het maximale uit je gravel-avonturen te halen.

BELANGRIJKSTE KENMERKEN

Veelzijdige gravel-geometrie:

Gravel-geometrie heeft een endurance-zithouding, gekoppeld aan kortere liggende achtervorken. Het resultaat is een nauwkeurig stuurgedrag en hoge wendbaarheid. En ongeacht of je nu staand aan het klimmen bent of snelle en ruige afdalingen op zand- of gravelwegen rijdt, je houdt hem altijd in bedwang.

Specifiek comfort:

Innovatief Contact XR D-Fuse stuur en de D-Fuse zadelpen werken als één geheel samen om schokken te absorberen zonder dat het ten koste gaat van de stijfheid die nodig is voor agressieve raceprestaties. Extra bandenvrijheid voor grote en brede 45c-banden die het rijgedrag versoepelen op ruwe wegen of gravel- en zandpaden.

Allround efficiëntie:

Het ALUXX aluminium frame maximaliseert de pedaalkracht met allround veelzijdigheid waardoor je een soepel en snel rijgedrag krijgt op verschillende soorten ondergrond.

Specificaties
  • Maten
    XS, S, M, ML, L, XL
  • Kleuren
    Gunmetal Black
  • Frame
    ALUXX-Grade Aluminum, disc
  • Voorvork
    full composite, OverDrive steerer, disc
  • Demper
    N/A
  • Stuur
    Giant Contact XR D-Fuse, 31.85° back sweep, flared drop
  • Stuurpen
    Giant Contact, 8-degree
  • Zadelpen
    Giant D-Fuse, alloy
  • Zadel
    Giant Approach
  • Pedalen
    N/A
  • Shifters
    Shimano GRX RX-600
  • Voorderailleur
    Shimano GRX RX-810
  • Achterderailleur
    Shimano GRX RX-810
  • Remmen
    Shimano GRX RX-400 hydraulic
  • Remhendels
    Shimano GRX RX-600 hydraulic
  • Cassette
    Shimano 105, 11x34
  • Ketting
    KMC X11 with Missing Link
  • Crankset
    Praxis Alba 2D, 32/48
  • Bottom Bracket
    Praxis M24 BB86, press fit
  • Velgen
    Giant S-X2 Disc wheelset
  • Naven
    Giant S-X2 Disc wheelset
  • Spaken
    Giant S-X2 Disc wheelset
  • Banden
    Giant CrossCut AT 2 Tubeless, 700x38C
  • Gewicht
    9,9 kg

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.

Highlights

Of je nu op onverharde wegen, paden, grind of een mix van alles rijdt, je wilt een fiets die er dwars doorheen zweeft, de controle houdt en comfortabel is voor lange dagen in het zadel. Op de Revolt kun je altijd rekenen. Het  lichtgewicht ALUXX aluminium frame en een composiet vork is beide ontworpen om stijfheid en flexibiliteit in balans te brengen. De Revolt wordt geleverd met geïntegreerde componenten, waaronder de D-Fuse-composietzadelpen en het Contact XR D-Fuse-stuur om schokken en trillingen op de weg verder te absorberen. Het frame is geïntegreerd voor schijfremmen en heeft ruimte voor bredere banden tot 45 mm.

Revolt with interactive tooltips

Maatvoering en Geometrie

Onderstaande tabel en uitkomst alleen als referentie gebruiken. Neem contact op met een plaatselijke erkende Liv- of Giant-dealer om de juiste maat te bepalen. Beschikbare maten kunnen van land tot land verschillen.

Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  • S
      159 cm5’3”  to 171 cm5’7”
  • M
      169 cm5’7”  to 181 cm5’11”
  • ML
      174 cm5’9”  to 186 cm6’1”
  • L
      179 cm5’10”  to 191 cm6’3”
  • XL
      189 cm6’2”  to 200 cm6’7”
bike diagram with measurements referenced in table that follows
Selection of a button will change the units measurement displayed throughout the entire sizing guide section.
  SMMLLXL
AZitbuis lengte (mm) (inch)45017,747018,549019,351020,153020,9
BZitbuis hoek (degrees)73,5°73,5°73,0°72,5°72,5°
CFrame Lengte (horizontaal) (mm) (inch)54021,355021,756522,257522,659023,2
DBalhoofdbuis Lengte (mm) (inch)1355,31505,91656,51807,11957,7
EBalhoofdbuis Hoek (degrees)70,5°70,5°71,0°71,0°71,0°
FVork Sprong (mm) (inch)502502502502502
GNaloop (mm) (inch)75375371,62,871,62,871,62,8
HWielbasis (mm) (inch)102540,4103640,8104141105141,4106742
ILiggende achtervork lengte (mm) (inch)43016,943016,943016,943016,943016,9
JBottom Bracket Drop (mm) (inch)702,8702,8702,8702,8702,8
KStack (mm) (inch)5582257222,558823,160123,761524,2
LReach (mm) (inch)37514,83811538515,239115,440215,8
MStand Over Height (mm) (inch)73128,874929,576530,178330,880031,5
NStuur breedte (mm) (inch)42016,544017,344017,346018,146018,1
OStuurpen Lengte (mm) (inch)803,1903,51003,91003,91104,3
PCranklengte (mm) (inch)1706,7172,56,8172,56,81756,91756,9
QWielmaat 700C700C700C700C700C

Technologieën

OverDrive
D-Fuse Technologie
Tubeless Systeem
ALUXX Aluminum Technology

Deze specificaties zijn met de grootste zorgvuldigheid samengesteld. Giant houdt zich echter het recht voor specificaties, leverbaarheid, prijzen en kleuren zonder vooraankondiging te wijzigen.